Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Religia i plastyka na egzaminie - pytanie
#11
Masz prawo się wypisać.
Reply
#12
Religia w podstawówce wyglądała tak-max 4-5 normalnych lekcji (trzeba było oceny powstawiać) a reszta to granie na boisku palanta albo nogę.


Tak jest w niejednej szkole. Tylko teraz nie w moim gimnazjum.


Old Akhved:
Plastyka tylko style/podstawowe informacje. Religii0. Muzyki nw.
Reply
#13
Religi nie lubie specjalnie bo po co mi jakieś wybujałe modlitwy i ich nazwy, jak i tak wieczorem czy w kościele jest ciągle taka sama regułka ...
Reply
#14
Nw, zobaczę czy można
Jatutylkospamie:
A to prawda że tylko w 1 klasie jest plastyka i liczy się ocena tylko z 1 klasy? :C
xMadzia:
O chopinie to ja już wiem z podstawówki
Sprus:
Jakbym był prezydentem to bym wypisał religię ze szkoły. Poza tym mamy jakąs dziwną katechetkę która na każdego krzyczy, i to ma być dla nas przykład do nie popełniania grzechów? Ostatnio zrobiła mi aferę o to że umiem tylko skróconą wersję Wierzę W Boga i mam to umieć na jutro (nie uczę się tego i tak), ciekawi mnie co by było, gdybym był kalwinistą. Pewnie by mnie tak hejciła non-stop... Wytrwałem jeszcze podstawówkę bo chociaż tam miałem fajną katechetkę. Stawiam że w przyszłosci po prostu ktos usunie religię ze szkoły - ilosc konserwatystów i ludzi religijnych się zmniejsza, większosc to ludzie starsi.

A co do przyszłosci to chciałbym isc na dziennikarstwo albo cos związanego z humanizmem.
Reply
#15
No kurcze ale trochę ciebie nie rozumiem, czemu się nie wypiszesz z Religi jak cię tak babka denerwuje, Bóg nam dał wolną wole i wcale nie kazał chodzić na Religię więc w czym problem ziom Tongue?
Reply
#16
Na 100% nie będzie religii, bo religia nie jest przedmiotem obowiązkowym, a na pewno nie ułożą osobnego egzaminu dla ludzi, którzy nie chodzą na nią. Muzyka bez szans, tak samo z plastyką. Jak już to podstawy, które łączą się z innymi przedmiotami.
Reply
#17
Style kolumn były kiedyś, to z historii na przykład.
Reply
#18
Chcę się wypisać Tongue
Pan Karma:
W sumie dużo o plastyce mamy na historii albo na polskim.

BTW. Resztę plusów rozdam jutro jak nie zapomnę
Reply
#19
żadnej plastyki, muzyki czy religii nie będzię na egzaminie szóstoklasisty.
asz przecież tylko mat i pol nic więcej.
Reply
#20
Chodzi o gimnazjalny.
Sir Black Jack:
Style kolumn są omawiane na historii i na polskim, na pewno nie zostają dodane ze względu na plastykę Tongue.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)