Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testy
#21
Nie ma co się uczyć, najwyżej z tego co wam nie wychodzi.
Reply
#22
Video 
Wzory na matme powtórzyć wystarczy.
Reply
#23
Ja pisałęm ten test 3lata temu i jest on głównie na czytanie ze zrozumieniem, jedyne co mogę wam polecic to uważne czytanie poleceń nawet i po trzy razy. Może się to wydawac przesadą, ale sam przejechałem kiedyś się na 5pkt dzięki przeczytaniu na szybko polecenia do banalnego zadania...

Będzie dobrze Smile!
Reply
#24
Banał. Jakieś pole sześcianu. (masz podane pole i ile możesz napełnić naczyń co mają ileś tam pojemności) Albo kowalski ma siatke i nie wie ile mu zostanie, czy takie tam. Potęgowania chyba nie było nawet roku temu. Big Grin
Reply
#25
W zeszłym reku testy były banalne. Wszyscy ukończyli przed czasem.

Nie ma co się martwić. Spokojnie, to pójdzie lepiej.
Reply
#26
Racja. Instrukcja przygotowania czekolady (coś w tym stylu), czy jakieś tam obrazki. Banalne.
Reply
#27
Dopiero w Gimbazie są zadanie:
Obwód kwadratu wynosi 30cm,Ile kwadratów ma Marysia.


A na teście będą te najprostsze .
Reply
#28
A na studiach instrukcja przygotowania drinków.



A najgorsze co może was spotkać-stres. Ja ze zdenerwowania napisałem że minuta ma 100 sekund ;_; Więc na spokojnie do tego podejść.
Reply
#29
Matematyka to wzory i pracowanie/liczenie na nich i tyle. Od 1 gimnazjum trzeba się już troszeczkę bardziej wysilać. Big Grin

Ogólnie nie stresujcie się bo na tym teście liczy się inteligencja a nie wiedza jak ktoś wyżej już wspomniał. Czysty umysł i napiszecie na 28 punktów +. Ja pamiętam, że miałem zadania z tekstu na domyślenie się, coś w formie zagadki, a jako, że się stresowałem - to był błąd to trochę się pomyliłem Cool.

Powodzenia.
Reply
#30
Moim zdanie łatwa ale wtedy zrobiłem głupi błąd z zadaniem z naklejkami. I jeszcze 2 pkt straciłem na opowiadaniu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)