Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uczenie się
#11
Dobra ale jeśli chce poprawić lufy to niech sie nauczy materiału i niech poprawia.
Reply
#12
Zawieś sobie kartkę z definicjami na ścianie w toalecie, tam i tak nie masz nic do roboty że tak powiem Big Grin To się możesz pouczyć zamiast grać w Angry Birds.

Nie musisz się uczyć dużo naraz przecież. Wydaje mi się, że wręcz lepiej jest po kawałku, ułoży ci się w głowie i się bardzo nie znudzisz...Poucz się 15 minut, zrób przerwę, potem 5 minut powtórz poprzedni materiał i 10 minut się poucz następnego itd.


edit: te dwa akapity są rozdzielone, nie sugeruję 15 minut siedzenia w kiblu co pół godziny, możesz się uczyć też w innym pomieszczeniu, zezwalam
Reply
#13
Nie chodziło mi o konkretne przykłady, tylko o to, że większość uczniów ma za przeproszeniem gdzies te całe informacje i wykuwa wszystko na blache, żeby zdobyć 4-5 i zapomnieć. Dlatego dla ułatwienia i poprawienia ocen można zrobić sciągi.
Reply
#14
Nauki ścisłe - tu nie pomoże zwykłe wkuwanie, ktoś musi ci to wytłumaczyć
Polski, angielski, biola historia itp. to zwykłe wkuwanie, każdy tępak to potrafi(z tym, że w różnym stopniu i z różnymi efektami), tu nie ma, że nie umiem weź książę siedź bite 4 godziny i czytaj to co masz się na uczyć raz na głos raz po cichu do skutku. Jak Ci nie wejdzie to ściągi Cool.
Reply
#15
Zacznij brać trzy razy dziennie po 2 tabletki Magnum B6.
I zacznij czytać temat jak dobrą książkę, przypomnij sobie o czym nauczyciel mówił, na jaki temat zajęcia. Po prostu z czystej ciekawości poznaj temat.
Reply
#16
Można to wypróbować - http://www.szybkanauka.mkbe.pl/szybka-nauka-przedmiotow-scislych.html

Wink))
Reply
#17
wiesz jak czytam twój nick?
Reply
#18
Nazwa tematu pasuję, więc odpowiedz CO STUDIUJESZ ? mam nadzieje że teraz mi za to knebla nie dadzą
Reply
#19
hahaha,
Reply
#20
ohoho pisze się na jakiś masażyk Big Grin
edytowałaś bo to poufne info Tongue ?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)