Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testy Gimnazjalne - Powtórzenie
#61
Daty - jak dla mnie to nie ma sensu, jak coś będzie to związane z wiekami, nie będą dawali konkretnych dat.
Wzory na fiz - zadań nie będzie, najlepiej wiedzieć jak zastosować różne reguły, Prawo Pascala, zasady dynamiki itp.

Q Dance:
Pierwiastki jak będą to również będzie odpowiedni kawałek układu okresowego.
Reply
#62
Co do chemii to na waszym miejscu bardziej spodziewałabym się zadań typu "wypisać coś tam na podstawie umiejscowienia pierwiastka w UOP".Tongue
Albo ogólnie na podstawie fragmentu układu okresowego (te zadania są naprawdę b.proste).
Reply
#63
ostatnio były na próbnym 2 zadania których bez wzoru nie dało się zrobić
Z histy możliwe ze będzie tak jak piszesz.

Noya:
Nie spodziewałbym się takiego zadania jak już to jakaś podstawowa reakcja spalania albo jakieś zadanie które da się wykonać bez wiedzy chemicznej.


Ma ktoś może stronkę z zadaniami do rozwiązywania??
Reply
#64
Tongue 
Nie mają obowiązku podawać nazw pierwiastków, to tylko ich dobra wola, jak to robią, tak jak na próbnym z matmy podali bodajże wzór na pole stożka. Nie mają tego obowiązku, uczeń nie zna, jego problem. Big Grin
Reply
#65
Jeśli mowa o gimnazjum i tym co potem, to nie będę zakładał już nowego tematu... Jakie przedmioty są najbardziej punktowane w liceum idąc na studia architektoniczne?
Reply
#66
Big Grin 
też chce iść na studia architektonicznie więc przyłączam się do pytania Tongue
na co idziesz? bo ja raczej lo na mat-fiz, bo tech odpadają, a z klas tylko to zostaje ^^
Reply
#67
Ja jeszcze rok, ale lubię planować, bo im wcześniej się nakręcę tym większa szansa, że mi to zostanie. Cool

A jakie przedmioty są najbardziej potrzebne i najwyżej punktowane przy podaniach? ;3
Reply
#68
Heart 
Pewnie fiza/polak/matma/obcy.
I nie są NAJBARDZIEJ punktowane, a jedynie.
Reply
#69
W II gim. mam na razie 1 i 2+ z fizy... Huh
Reply
#70
Ja pamiętam, że 2 klasa była dla mnie najgorsza z fizyki. 1 i 3 to były lekkie 5, a w 2 ledwo 4 wyciągnąłem.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)