Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła zawodowa
#11
Zostań kowalem i rób mi zbroję.
Reply
#12
Elektryk jest dobrze płatny, ale to nie jest łatwy kierunek z tego co mówił mi kolega.NA Twoim miejscu wziąłbym spawacza. Dodgy
Reply
#13
zbroję chyba robi płatnerz, a nie kowal.
Reply
#14
Star 
Nie wiem jak to w Polsce lecz polecam ci elektryka, dużo zarabiają a szczególnie w niemczech. Dam ci przykład: Elektryk w Niemczech zarabia srednio 10-11e za godzine, taki typowy elektryk co all sprawdza montuje itp.
Pomocnik Elektryka zarabia 8,50e Brutto. Za godzinę pracy jestes sb w stanie kupić chleb, szynke,masło, ser piwo do tego i jeszcze ci troszkę reszty wyda. Skąd to wiem? Otóż mieszkam w Niemczech i parę osób z mojej rodziny pracują własnie w elektryce.
Lecz to twój wybór, co cię ciągnie itp. Bo jak wybierzesz pracę która ci nie będzie odpowiadać .. To już lipa Angry
Reply
#15
Wolernod:
Zobaczcie sobie na google czym teraz zajmuje się kowal!
Reply
#16
Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
Monter konstrukcji budowlanych
ślusarz
elektryk
kowal


A więc tak. Monter Sieci Instalacji i urządzeń ... ta praca będzie zawsze. Bo internet itd. będzie zawsze. Monter konstrukcji budowlanych - jeżeli lubisz takie coś to też ;-). Ślusarz - fajna robota , nie pomęczysz się. Elektryk - praca będzie zawsze , tak jak prąd. Jeżeli lubisz takie coś to idź. Kowal - hmm , ten zawód wypadł już z "TOPKI". ;-) Dokonaj rozważnego wyboru ;-)
Reply
#17
Wink 
Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
Tutaj chodzi o sieci wodne, gazowe itp...
Reply
#18
Question 
"A więc tak. Monter Sieci Instalacji i urządzeń ... ta praca będzie zawsze. Bo internet itd. będzie zawsze" monter to inaczej hydraulik a co do kowala to ten zawod zacznie dopiero teraz zarabiac fortune moim zdaniem Smile
Reply
#19
Brick 
Sry , wiesz jeżeli chcesz kowala to idź , ważne aby robić to co się kocha/lubi.
Reply
#20
Wybierz z głową..
Wybierz to co Cię najbardziej kręci, bo później będziesz żałował..wiem co mówię. Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)