Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pablo Picasso- Ostatnia Wieczerza. Mojżesz zdrajca
#1
http://www.youtube.com/watch?v=4gr4n-oyR6E

Cześć. Jestem ciekaw, w jakim mieście nagrywany jest program ,,Matura to bzdura" lub ewentualnie ten odcinek. Dlaczego? W tym epizodzie zadawane są proste pytania religijne, na które ci ludzie nie potrafią odpowiedzieć. Spoko, rozumiem, to może też być kwestia wiary, ale jestem przekonany, że na większość tych pytań odpowiedziałby ateista, z resztą sam jakiś kościelny nie jestem, a czasy, w których uczyłem się na religię zamknęły się w 5 klasie podstawówki, bo w sumie to jest taki poziom, jeśli nie niższy. Dlatego jeśli tylko się dowiem, co to za miasto, razem z ekipą (Ja, Harlok i Drex) przestaniemy je wspierać, sprzedawać koszulki na tamtym terenie, ponadto przeprowadzimy na jego terenie ankietę z podobnymi pytaniami i jeżeli średnia będzie negatywna, złożymy wniosek o likwidację miasta. No bo sorry, ale nie wiedzieć, kiedy odbyła Ostatnia Wieczerza, mówić że namalował ją Pablo Picasso, zdrajcą był Mojżesz, a rozstąpienie się Morza Martwego( Cool) było jednym cudów Jezusa to zwykły wymiar biedy umysłowej a nie braku wiary.
Arrow wielkie liczby, potęgi 10
Reply
#2
Właśnie my nie wspieramy też ludzi niemądrych,a jak gdzieś zjawimy się z koszulkami,to pamiętajcie,żeby zabrać paszport.
Reply
#3
Będziesz zakładał temat o każdej głupocie, którą znajdziesz w internecie?
Nie rozumiem czy to forum jest na prawdę tak beznadziejne, że musicie je niszczyć swoimi osobistościami?
Co jak co. Ciebie w przeciwieństwie do Drexenusa i Harloka uważałem za istotę na tyle rozumną, aby zauważyć kiedy jest dość.
Żarty żartami, ale Wy staliście się pleśnią pożerającą to jabłko.
Jeśli uważasz, że w MaturaToBzura są pokazane wszystkie osoby z danego obszaru geograficznego to się mylisz. Oni wrzucają tylko osoby najbardziej tępe. Nie wiemy ilu przed nimi przepytywali. Setki, może tysiące.
Wiem, że potrafisz wykrzesać z siebie trochę inteligencji bo co jak co, ale twoje posty czasami śledzę i wiem, że jak chcesz to piszesz na prawdę dobrze.
To forum jest już zmęczone tym kretynizmem, który wy uważacie za dobry troll. Codziennie przyglądam się jak bardzo spada przez Was iloraz inteligencji tej społeczności.
Teraz nawet Mysims zaczął próbować, a to nie wróży nic dobrego. Widziałem też jakiegoś gracza z repem plus minus cztery, który pokazywał swoją ułomność w sposób jaki Wy go nam od dawna prezentujecie.
Jest mi po prostu przykro, bo jak na razie niszczenie tego działu idzie Wam bardzo dobrze. Nie mam pojęcia czy to może wasza super akcja, aby moderatorzy ruszyli tyłki i wzięli się za renowacje czy po prostu musicie uprzykrzać ludziom życie. Jeśli to to pierwsze to od razu mówię, że nic tym nie wskóracie.
Ludzie zaczynają powtarzać wciąż 'Obrońcy forum" i tak dalej, ale co innego mają robić gracze, którym się najzwyklej w świecie nie podoba to co sobie tutaj poczynacie.
Reply
#4
Shocked 
Są tacy ludzie (słabej wiary) którzy chodzą tylko do kościoła a nic się nie modlą..

A i nie dziwię się że Ateiści wiedzą lepiej od takich ludzi.. moja nauczycielka od biblioteki nie wieży w boga a przeczytała całą biblię po prostu ciekawość Smile
Reply
#5
Ty dopiero teraz się kapnąłeś, że to najgłupsze pokolenie w historii Polski? Szkoda, że nie pytają na początku o zajęcie...Wink Zapewne połowa z nich to studenci.
Reply
#6
Spoko, masz prawo do własnej opinii, a ja ją w pełni szanuję, ale ten temat jest akurat na poważnie, wzmianka o Harloku i Dreksie była może lekką wzmianką z przymrużeniem oka, jednakże reszta była jak najbardziej poważna. Ten temat jest na poważnie, jego podmiot to żadna głupota ziomek, naprawdę mnie razi głupota tych ludzi. Nie uważam, że wypytują wszystkich i tylko z danego obszaru (dlatego pytam, czy to miasto czy co), ale są granice dobrego smaku, które Ci ludzie przekroczyli. Powinni zostać ukarani karą grzywny za wygadywanie takich głupot.

PS Pamiętaj o paszporcie.
Arsenicum:
TAAA, CHYBA KULTUROZNAWSTWA ALBO ZARZĄDZANIA. Cool Cool Cool
_
Arrow wielkie liczby, potęgi 10
Reply
#7
Skończyli Szkołę Wyższą Zarządzania Polem Namiotowym.
Reply
#8
Trololo ja się nie modlę i znam więcej faktów religijnych niż "katolicy". :_:

Arsenicum:
Dziesięć lat temu mówiono to samo... Dwieście lat temu też. Tongue
Reply
#9
-Dlaczego świętujemy Wielkanoc?
-Od wielkiej nocy... jakieś. Cool

Załamał mnie ten filmik. >.<
Reply
#10
Odświeżam, święta są.
Arrow wielkie liczby, potęgi 10
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)