Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egzamin gimnazjalny
#21
Mając na myśli literaturę, myślałem również o epokach literackich, najważniejszych datach z nimi związanych i definicjach.

AtUp

Próbny trudny nie jest. Po napisaniu to samo myślałem o gimnazjalnym, jednak po tym jak usłyszałem, co nauczyciele nam planują na powtórzenia przestaje mieć takie wrażenie.
Reply
#22
Ty myślisz że takie coś będzie ? Cool Po ostatnich dwóch próbnych w ogóle zwątpiłem w słuchanie na polskim, już nie mówiąc o uczeniu się epok Cool
Reply
#23
U mnie tego nie ma wcale. Coś tam wspominamy o tym na historii, a z polaka nic. Generalnie na tych testach, które były kilka lat temu nie było takich zadań. :<
Reply
#24
wzory na fizyke( siła, ruch, gęstość, prąd , zmiany stanu skupienia ), polski rozprawka, mat wzory na trojkąt i bryły, hist ja mam ksiązkę z streszczeniem klas z operona i sobie ją czytam, chemia to tylko sole wodorlotlenki alkany alkeny alkiny, geo w sumie nie wiem Cool , ang to nie ma co sie uczyć, a bio to mam kserówki od pani i je czytam. tyleee
Reply
#25
Information 
ja w tym roku tez przystepuja do testu. z polaka histy i wosu nie musze sie obawiac bo w glowie mam info z tych przedmiotow ale najgorsza bedzie mata chemia i fizyka z tych przedmiotow jestem glab. ma ktos jakas porade co powtorzyc z tych przedmiotow ?
Reply
#26
Sposób mojego kumpla, upić się na egzamin, był to człowiek, który słabo pisał zazwyczaj testy, a tu bach, prawie doskonale napisał. Tylko jak Cię przyłapią to masz problem Wink Po co się uczyć.
Reply
#27
Ja wezmę sobie wszystkie ksiązki i zeszyty z ubiegłych lat i będę przeglądał. Na próbny też tak zrobiłem i humanistyczne ponad 80% mata 97% a z tych przyrodniczych trochę zbaniłem pomylilły mi się wzory i miałem tylko 30% z chemii miałem 95% biolo 70% geo 82%. To tyle najgorzej miałem angielski, ale to się nie przyznaje bo to mi nie wchodzi.
Reply
#28
Uczyłeś się całe 3 lata? To napiszesz spokojnie. Ja przed egzaminem powtarzałem tylko wzory, biologię i chemię i to wystarczyło, przydałaby się może matma wtedy, bo 70% mnie super wynik nie zadowalał, ale to tam jak dla kogo. Jeśli takie wyniki (pol. 88%, ang. 86%, przyr. 76%, hist. 92%, mat. 70%) Cię zadowalają to możesz mi zaufać.
Arrow wielkie liczby, potęgi 10
Reply
#29
Mam dla was rade nie przejmujcie się tym testem tak jak was nauczyciele straszą Smile Jak to mówią "Nie taki diabeł straszny jak go malują"
ps. przed testem nawet nie zamierzałem szukać zeszytów z 1 lub 2 klasy a z 3 tylko przeglądnąłem wzory.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)