Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Profil w liceum, a przyszłość.
#21
A jak ja chce iść do LO- mat-fiz
w przyszłości architekt/projektant wnętrz.

do tej klasy? czy mat-geo lepiej ?
Reply
#22
Chyba lepiej fiz albo poszukaj klasy pod architekturę, bo są takie i mają zajęcia z tego rysunku specjalnego.
Reply
#23
no właśnie problem,bo u mnie w mieście nie ma takiej klasy.. i muszę więc wybrać kl. w lo
więc chyba będę musiała się zapisać na jakieś zajęcia dodatkowe spoza szkoły np właśnie m.in. na rysunki..
Reply
#24
Możesz się ewentualnie zastanowić nad internatem czy coś Smile W mieście z takimi klasami.
Reply
#25
Prawo, geodezja i kartografia, psychologia, administracja, em.. To chyba coś takiego będzie Tongue

Tishtar:
<ziew>
Wszędzie ta sama śpiewka, sam to słyszałem i sam to kiedyś "propagowałem", ale wiesz ile w tym prawdy ?
Jeżeli będziesz miał dobre osiągi, będziesz się czuł mocno w prawie to znajdziesz pracę. Początki zawsze są trudne, ale nie potrzeba znajomości by się wybić...
Gdyby nie historia to sam chyba poszedłbym na profil humanistyczny, a później na prawo.
Reply
#26
Możesz zostać hiszpańskim geografem.
_
Reply
#27
A dostanę się na prawo, jeśli dobrze mi pójdzie matura z tych przedmiotów? I po jakiej szkole będę mógł pracować w policji, ale tak bardziej w dochodzeniówce jakiejś, kryminalistyka, zabawa w detektywa i tak dalej?
Arrow wielkie liczby, potęgi 10
Reply
#28
Po każdej, a na prawo jest tyle ludzi że musisz mieć tak dobrze napisaną maturę żeby się dostać że szok Big Grin Chyba że zamierzasz napisać na 100% to co innego Tongue


Atdown:
Nie ja go odkopałem tylko autor Angry Popatrz on dziś posta napisał...
Reply
#29
Odkopywanie tematów też jest bardzo przyszłosciowym zawodem : )
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)