Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dalsza nauka Technikum Mechatronika
#21
Fereont:
Technikum daje Ci dokładny obraz Twojego zawodu, tym czym będziesz się zajmował w życiu, chyba, że pójdziesz na studnia w innym kierunku co jest całkowicie bezsensu.
To jest tylko stereotyp, że LO lepiej przygotowuje do matury, spotkałem się z wieloma opiniami, że Technikum, które jest najcięższą i najtrudniejszą opcją, daje Ci prawdziwą szansę na napisanie "matury".
Ale powiedzmy sobie szczerze, co da nam ta matura? Nic. Ot co, zwykły świstek papieru, który w żaden sposób nie może poświadczyć o naszej prawdziwej inteligencji, czy też wiedzy.

Enervate:
Informatyk bez studiów, to jak Żyd bez mycki.
Reply
#22
Pisałeś wcześniej, że po co ktoś idzie do technikum jak na studia chce iść. Dam Ci taki przykład. No np. ja jestem w technikum na mechatronice i w 2 semestrze 1 klasy potrafię wykonać podstawowe obliczenia co do wyboru elementów do budowy maszyny. Umiem zrobić przekrój danego elementu i zgodnie z zasadami go zwymiarować. Poznałem też funkcje, elementy i zasady działania silników elektrycznych i jego elementów. To tylko 1 klasa. I teraz idę na studia, też na mechatronikę. Porównaj sobie moją wiedzę i wiedzę absolwenta liceum, który potrafi może mi pantofelka narysować z biologii. Big Grin
Reply
#23
Czy do technikum mechanicznego na kierunek mechatroniki (tak też chce na nią iść) dostane się ze średnia jakoś 3.2? Testy raczej dobrze mi pojdą, bo z próbnych miałem wszystkie na 4-5. (testy mi dobrze idą bo dobrze się uczyłem dopóki nie przerąbałem sb u nauczycieli i teraz za byle co obniżają oceny)
Reply
#24
Olej szkołe troluj margo.
A tak na serio to:
1 Oceny.
2 polega na dodawaniu rozwiązań elektronicznych do mechanizmów w celu uzyskania możliwie najlepszych efektów.
3 Technikum.
Reply
#25
Elbląg?
Reply
#26
Jest z Jeleniej Góry.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)