Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprawa dykcji i elokwencji.
#1
Witam.
Zapewne zastanawiacie się, po co Was tutaj zgromadziłem.
Otóż jest misja do wykonania. Piękno języka i właściwa dykcja jest w tej chwili wiedzie prym w mej nie obliczalnej i opływającej w nostalgię głowię.
Tak więc, werbuje Was do pomocy. Przeszukajcie rozległe krainy internetu, aby wspomóc mnie odpowiednimi regułkami i wierszykami, tak bym mógł je wydrukować.
Zacnego WpW trwonić ową zagwostkom nie chciałem, azaliż odpowiedzi zbyt rozlazłem by były.
Sam także na oszukiwania wyruszam. Tak więc, przywdziejcie pancerze, myszki w dłonie i razem ku zachodzącemu słońcu.
Szczęśliwcy, którzy przyniosą mi odpowiednie informacje, zostaną obsypani plusami, oraz oddam połowę majątku na facebooku w zamian.
Reply
#2
Ćwicz po prostu Big Grin.
Reply
#3
Modne ostatnio bzdury:
"BÓÓÓÓ, słaby troll, wyjdź!" "Słaby troll" "Nudny jesteś!"

I masz wiersyzki:
BZYK Bzyczy bzyg znad Bzury zbzikowane bzdury, bzyczy bzdury, bzdurstwa bzdurzy i nad Bzurą w bzach bajdurzy, bzyczy bzdury, bzdurnie bzyka, bo zbzikował i ma bzika!
CHRZĄSZCZ Trzynastego, w Szczebrzeszynie chrząszcz się zaczął tarzać w trzcinie. Wszczęli wrzask Szczebrzeszynianie: - Cóż ma znaczyć to tarzanie?! Wezwać trzeba by lekarza, zamiast brzmieć, ten chrząszcz się tarza! Wszak Szczebrzeszyn z tego słynie, że w nim zawsze chrząszcz BRZMI w trzcinie! A chrząszcz odrzekł niezmieszany: - Przyszedł wreszcie czas na zmiany! Drzewiej chrząszcze w trzcinie brzmiały, teraz będą się tarzały.
CIETRZEW Trzódka piegży drży na wietrze, chrzęszczą w zbożu skrzydła chrząszczy, wrzeszczy w deszczu cietrzew w swetrze drepcząc w kółko pośród gąszczy.
CZYŻYK Czesał czyżyk czarny koczek, czyszcząc w koczku każdy loczek, po czym przykrył koczek toczkiem, lecz część loczków wyszła boczkiem.
Reply
#4
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Reply
#5
Bierzesz to: www.youtube.com/watch?v=vYNrOI8uUVk i naśladujesz. Człowieku... Wszystkich pseudo-raperów niszczysz nawijką jak dzieciaków.
Reply
#6
haha Big Grin
Reply
#7
Bźę-Ći-Ści-kiefić?
Reply
#8
Bi-schen-chisch-chi-kye-witsch
Reply
#9
Exclamation 
i49.tinypic.com/14loo6g.png
Boże Jezuniu Przenajświętszy Maryjo Kochana Królowo Polski.

ErasuS:
www.easyvoice.pl/dykcja/cwiczenia-dykcyjne.html
Reply
#10
O co chodzi?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)