Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz znienawidzony przedmiot w szkole.
Torba. Ciężka strasznie.
Reply
Ja też religii nie lubię nauczyciela (księdza). Nie wiem o co mu chodzi, ale daje nam jakieś zboczone teksty. Żenada! I to ksiądz!!!
Reply
Polski- za dużo pisania.
Plastyka- nie umiem rysować Big Grin
Reply
Wink 
Mata,Fiza,Chemia,Niemiec
Reply
Music 
Znam Twój ból Big Grin. Też nienawidziłem sztuki.
Reply
A,więc,chodze do 5 klasy i opisze tu swoje przedmioty :3 .

Przyroda - Nasza pani jest super.Ne wali sucharami ,czasem sypnie żarcik na temat biologii.Daje nam 6 za jakieś zagadki które sami wymyśliliśmy itp. Wink

J.Polski - Oj ,nawet byście nie chcieli wiedzieć ,jak nasza pani jest ''puszysta''.Ma ksywkę wieloryb .-. .
Uczy nawet fajnie ,ale jak się wydrze to jest źle ,albo jak mówim ,ze pojedziemy do teatru a ta : Ohh.Ale mnie nie zaposiliście i mi jest smutno.No boże ! - ogółem jest nawet fajnie.

J.Angielski - to jest czyste ZUO ! Nasza pani jest dziwna ,a my na każdej lekcji latamy po klasie,wrzeszczymy ,jak wejdzie jakaś nauczycielka do nas to : Heloo,Bejbe ! ,boże ,totalny szok. Cool

Matematyka - Nasza wychowawczyni jest od matmy.Jest dla nas bardzo miła i zabiera nas często na wycieczki.
Sprawdziany ? - tak co 4miesiace Big Grin . ♥ ♥

Religia - Nasza pani słucha Metalu i ubiera sie na czarno jest super ! Słuchamy muzyki i nic nie robimy.Gramy a komórkach ,czy też jemy i pijemy ,a a jakiś ''rysuneczek'' ,daje na 6. Big Grin

WF - Pani ? Nasza pani bawi się w chińskie tortury.Ona jest booska.Każdy w szkole lubi ♥ .

Technika - Pani jest pokręcona.Jakby miala amnezje,często nie wie ,co mieliśmy na ostatniej lekcji.. -,-

Muzyka - Super..Super..

WDZ - z paniaod reli Cool Cool ,jest booosko.

Od razu przepraszam iż wypisałam przedmioty i super i nie super.Ogółem rzecz biorąc ,chyba nie lubię2 przedmiotów ? Nie pamiętam Wink .
Reply
No to tak... Nienawidzę chemii, fizyki, matematyki, biologii. No, a innych przedmiotów to zależy kiedy Big Grin
Reply
Powiem tak. To zależy od nauczyciela. Lubiłem przyrodę ,a teraz mamy taką nauczycielkę co nie umie uczyć. Polski , matma. Norma , nie lubię ,ale powiem tak , nauczycielki są normalne ,a nie jak pozostałe. ;c Angielskiego też nie lubię. Każda chwila spędzona na uczenie się tego przedmiotu sprawia mi ból. Ale i tak oceny mam 2 , 3 , 4 ,5 (Unikatowy okaz) , bo to piąta klasa , więc nie ma takich wymagań , a nauczycielka też jest normalna. Dobra ,tyle. Opisałem nauczycieli i dałem przedmioty.
Reply
Nienawidzę Niemieckiego !!

Boba jest zryta, Dostałem Uwagę + pałe za to że Robiliśmy sobie beke na lekcji i się śmialiśmy na cały głos na całą klasę + to że rzucałem przedmiotami(Rzuciłem koledze jego gumkę którą od niego pożyczyłem)

A jak siedzę na lekcji i śpię,nudzę się,jem Obiad to ona nic o.O patrzy się i nic
Gdy ktoś powie -Kacper je na lekcji ! to ona -A niech je przynajmniej cicho siedzi (bo ja jedyny ogarnięty, reszta drze Jape na całą sale itp słucha muzyki)

A Angielskiego i Niemieckiego ogólnie nie lubię bo w mojej grp. jest 2 chłopaków 12 dziewczyn, to jak kumpla niema to nie ma jak beki robić, z kim grać przez Bluetooh w Fife, Sobie jaja z nauczycielki robić itp Big Grin
Reply
Bug 
Fizyka, matma, chemia- beznadziejni nauczyciele, nie lubię przedmiotów.
historia- nie trawię, nudna. Podoba mi się jedynie mitologia, ale to było tylko przez chwilę w 5 klasie.

1 gimnazjum, jedno z lepszych gimnazjów w mieście.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)