Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.75 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tolerancja
#81
Oczywiście że toleruję homoseksualizm,ci ludzie nie są winni że urodzili się chorzy Angry

W końcu to zaburzenie psychiczne.


Wiedziałem że jakieś niedoinformowane dziecko sypnie mi minusem Smile
Reply
#82
(2013-01-24, 20:00:06)Żoolwik Wrote: Jeśli patrzeć poprzez homo/hetero - fakt, heteroseksualiści raczej nie wywołują obrzydzenia. Ale jeśli spojrzeć szerzej (wygląd, wiek osób, które się całują) to sprawa już nie jest taka oczywista. Jasne, pójdziesz na krakowskie przedmieście w wawie to zobaczysz piękne pary elegancko ubranych ludzi. Ale chodząc po mieście w ogóle natrafisz na ludzi, którzy nie wyglądają, jakby właśnie wyjęli ich z reklamy Calvina Kleina bądź z pokazu Victoria's Secret. I naprawdę, pod tym względem geje (nie homopropagandziści tylko po prostu geje) często prezentują znacznie lepszy poziom. Bo nie robią tego jakoś niesamowicie ostentacyjnie, bo są dużo bardziej zadbani, etc. Lesbijki to inna sprawa, bo o ile geje uważają, że dobry wygląd jest ważny to lesbijki jakby zupełnie w drugą stronę. Tzn, przynajmniej jak na moje standardy pięknego kobiecego wyglądu, ale jak na standardy polskie wyglądają dość przeciętnie.

Marszów nie lubię, bo to jakieś skrajne środowisko homoseksualne (właśnie homopropagandziści), którzy nie prezentują niczego sensownego tylko robią zadymę. A to jest niefajne po prostu. Znam osoby, które w dużo bardziej stylowy sposób potrafią powiedzieć "hej, jestem gejem, nie ma w tym nic złego" - nie muszą w tym celu niemal nago wychodzić na ulicę. Zresztą tym homoseksualiści strzelają sobie w stopę - osoby, które chcą pokazać solidarność mają związane ręce, bo jak tu się pokazać obok ludzi, którzy wyglądają na naprawdę zwariowanych? Gdyby geje wyszli na parady tak jak wyglądają na co dzień - czyli tak samo/lepiej nieco niż większość społeczeństwa - dużo więcej ludzi poszłoby w ramach solidarności i dużo więcej powiedziałoby "hej, to też człowiek, czemu mam go nie lubić?".

Żółf Smile


Edit, post się pojawił w trakcie pisania. Smile

Elsrevar:
Gdybym wierzył we wszystkie teorie spiskowe, które usłyszałem to już dawno miałbym bardzo skrzywioną psychikę. Jak zobaczę dowody na to, że była presja ze strony środowisk homoseksualnych (co jest absurdalne, bo jak środowisko, które wówczas było uważane za chore miałoby jakąkolwiek moc przebcia?) to uwierzę. Smile

Szkoły to szkoły. Jasne, to jest problem, ale bardziej po stronie szkoły a nie samych homoseksualistów. To potrwa lata, ale trzeba zmienić podejście ludzi, żeby takie dzieciaki i nie tylko takie, bo w gimbazie obecnie masa osób ma przechlapane jeśli nie zachowuje się w pewien konkretny sposób, mogły się normalnie uczyć. Z drugiej strony to trzy lata - czym są trzy lata w obliczu kilkunastu w domu dziecka albo w rodzinie alkoholików?

___

Wątpię, żeby matka natura postanowiła też, aby para homoseksualna miała dziecko. Nie mam nic przeciwko temu, o ile sami sobie zrobią. Zauważ, że homoseksualizm w naturze jest bardzo rzadki i jest to swego rodzaju dewiacja, bo prowadzi jedynie do przyjemności, a nie do przekazania życia, tak, jak przystosowała kobietę i mężczyznę natura.
Reply
#83
Niedoinformowany to jesteś co najwyżej ty, jeśli w to wierzysz. Równie dobrze chorobą jest to, że ktoś lubi truskawki a ktoś inny nie.

Atup W naturze nie jest to tylko przyjemność. Poczytaj, potem się wypowiadaj. pary homoseksualne wśród zwierząt chowają potomstwo innych par jeśli zachodzi taka potrzeba.
Reply
#84
Mi tam ksiądz na religii głosił, że grzech sodomski jest dewiacją seksualną podchodzącą pod 6 przykazanie Dekalogu, a z tego co mi wiadomo to wiele wielkich religii świata uznaje Dekalog.
Reply
#85
Albo że ktoś woli małe dziewczynki,takie 5 letnie od takich 20 latek,prawda ?
Reply
#86
Music 
Co ci ksiądz głosi, a co jest prawdą, to dwie różne rzeczy niestety coraz częściej. Wierzcie ludzie w co chcecie, ale słuchanie sekciarzy i uznawanie ich za autorytety to już coś nie halo. Jak to się mówi, nie mam nic do Boga, tylko do tego jak jego fani uprzykrzają życie innym.
Reply
#87
Bug 
Trolling i spam zgłoszony.
+ pozostałym polecam zrobić to samo.

komilll:
Mój post był swego rodzaju parodią argumentów podanych w tym temacie. Niewiele z tego co ludzie obecnie robią ma cokolwiek wspólnego z "matką naturą" więc takie argumenty są wyssane z pompki. Odwróciłem po prostu ich słowa. Smile
I od kiedy seks dla przyjemności to dewiacja? Zdecydowana większość osób uprawia go regularnie i dla przyjemności a nie w celu prokreacji. Już nie mówię o innych typach niż klasyczny. Wiele rzeczy, które część ludzi uważa za "dziwne/dewiacje" w przyrodzie występuje całkowicie naturalnie.
+ Z podejściem, które prezentujesz nie jest trudne zrobienie sobie dziecka w przypadku pary homoseksualnej. Kobiety mogą skorzystać z banków spermy a faceci znaleźć kobietę, która chce dziewięć miesięcy za opłatą nosić dziecko.
Reply
#88
Zagłosowałem.
Sonda 3: Oczywiście że nie.
Reply
#89
Przez większa część istnienia człowieka homoseksualizm był postrzegany jko choroba .
Dopiero w 20 wieku ktoś powiedział, że nie, ktoś ważny poparł żeby zyskać do popularnosci w środowisku homoseksualistów i już tak zostało. Z resztą po wojnie z rasistowskimi Niemcami trzeba było pokazać że rasizm jest zły, no i hs został uznany za coś normalnego.
Reply
#90
Star 
Uch,a gdzie tu trolling ? Widać trolling jest wtedy kiedy ktoś nie wie co odpowiedzieć na dany argument Angry
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)