Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.75 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tolerancja
Nie dla pedałów i GrodzkieGO.
Reply
Video 
(2013-01-24, 19:01:13)Q Dance Wrote: Ja mam farta, bo z przedmiotów ścisłych jestem jeden z lepszych w klasie i jakoś żadnych problemów z tego nie mam.



Haha, chyba o mnie mowa Big Grin W każdym razie większość u mnie w gimbazie to leszcze, z 3 się nie zadaję, więc problemów wielkich nie ma poza "zgól wąsa" co jakiś czas. Cool



Jestem szczery i nie uważam siebie za kogoś wielce tolerancyjnego. Do czarnych nic nie mam, miałem kiedyś przyjaciela i to oryginalnego ( Cool) murzyna, nie mulata. Żydowi raczej bym nie pomógł, na pewno nie Niemcami, to wrodzona raczej niechęć, chociaż u mnie w klasie (again) jest świetny gościu, który 6 lat temu przeprowadził się do Polski... Świat jest pełen wyjątków, ot co.
Reply
(2013-02-06, 15:18:06)Zły Rick Wrote: Nie dla pedałów i GrodzkieGO.

Grodzkie to komuch.
Reply
Tak.
Nie.
Nie.
Nie.
Tak.
Tak.
Tak.
Chyba drugie troche zle zrozumialem ;c
Reply
Jestem tolerancyjny. To znaczy, że jak idzie obok mnie gej/komunista/inne takie coś, to nie dam mu w zęby tylko pozwolę spokojnie przejść, klnąc pod nosem. I to jest właśnie tolerancja- przymusowe tolerowanie czegoś. To właśnie tolerancja, a nie, jak nam tłumaczy logika, że tolerować to znaczy kochać czy popierać. Jestem tolerancyjny, ale nie trawię żadnych homoseksualistów. Jestem zdecydowanie im przeciwny i będę zwalczał ich homopropagandę jak tylko to możliwe, poniewaz godzą oni w wartości, na których powstała cywilizacja łacińska. Ale z pałami ich gonić nie będę, więc mogę śmiało powiedzieć, że jestem toleranyjny.
Reply
Adopcja dzieci przez gejów, jeśli społeczeństwo będzie uczone o tym, że chłopak i chłopak też mogą tworzyć związek, za 20 lat nie będzie problemem, nikt nie będzie widział w tym nic dziwnego.
Reply
Jestem homofobem i homoś dla mnie nie rożni się od pedofila.Będzie problem dopóki skini żyją.
Reply
Podłącze się do tematu i chce się spytać wszystkich zwolenników adopcji dzieci przez Homoseksualistów. Jak byście się czuli gdybyście zostali zaadoptowani w wieku 10-14 lat przez dwóch tatusiów ?
Reply
Tak, nie, tak, tak, tak, tak, tak.
Reply
Odświeżam.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)