Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.75 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tolerancja
Chatelet, co jak ukradną?


komilll:
Tak nie jest. Homoseksualiści rodzą się w końcu w większości w rodzinach hetero. Gdyby na początku świata wszyscy byli hetero, a dzieci brały przykład z rodziców - homoseksualizm by się nie pojawił w ogóle. Dziecko homoseksualistów będzie prędzej po prostu tolerancyjne wobec inności - może homo, może hetero, ale procenty na to samo są identyczne, jak wszędzie. Najwyżej szybciej sobie to uświadomią, jak będą homo.
Reply
Idąc twoim tokiem rozumowania homoseksualistów w ogóle nie powinno być bo wychowywali się w rodzinach gdzie homoseksualizm nie istniał. Homoseksualizm nie jest uwarunkowany decyzjami/kulturą/płcią/orientacją rodziców. W krajach arabskich jest całkiem sporo homoseksualistów, chociaż tam to jest tępione na wszelkie możliwe sposoby ze śmiercią włącznie. Czyli co, teleportowali się z alfa centauri?
Reply
Cóż,pedo i homo to zaburzenia na polu psychicznym a konkretnie seksualnym,więc czemu jedno to choroba a drugie nie ? Kiedy się ujawnisz ?
Reply
Chciałbym zostać gejem, ale mi mama nie pozwala.
Reply
homo-, hetero-, bi- <- -seksualizm, trzy równe sobie, choć z różną częstotliwością występujące, orientacje. No nawet nazwa Ci na to wskazuje...
Reply
Rozróżnić trzeba dwa słowa: tolerować i akceptować. Zupełnie inne znaczenia.
Reply
Żoolwik:
http://www.youtube.com/watch?v=Sdr9CtkAkm8

A jakieś dygresje na temat tego nagrania ?
Reply
Calatin + pozostali z Minas Morgul:
Zawsze miałem szacunek do osób z tego klanu. Gothar, Eris, inteligentne osoby. Eris zawsze miała szacunek dla rozmówców kiedy wypowiadała się na forum. Najwyraźniej sporo się pozmieniało, skoro przechodzicie do tak żałosnych praktyk jak minusowanie klanowe. Cóż, o ile wiem to niezgodne z nowym taryfikatorem. Ups...

Calatin:
Homoseksualizm nie jest zaburzeniem. Pogooglaj. Poczytaj opinie fachowców. Przestań trollować.

+ do wszystkich w temacie - żeby używać argumentów ad personam trzeba mieć nieco więcej stylu, lepszą pozycję i być dobrym mówcą. Polecam trochę się pouczyć. W innym przypadku to wygląda jak "jesteś głupi bo to ja mam rację".
Reply
"jest uznawany". Jest uznawany przez kogoś. Owszem, ale dopóki ja twierdzę, że jest to w mojej opinii coś chorego i odrażającego - to mam prawo tak twierdzić. Więc akurat wmawianie, że homosie są fajne jest trochę bezcelowe wobec osób, które zdania zmienić nie zamierzają Smile


Edit:
Tak się składa, że ani Eris ani Goth już nie grają. Nad czym wszyscy ubolewamy. Została sama hołota. Faktem jest, że w klanie się ze sobą zgadzamy i mamy podobne zdanie na ten temat... Naprawdę sądzisz, że to wygląda w stylu "Patrz tego gościa, co on napisał jaaa... dawać mu wszyscy minuchy".?
Reply
Wzbudza miłe wspomnienia, mój przyjaciel (o dziwne dziwo, hetero) mi to śpiewał w gimnazjum Big Grin No i tak. Przyznam straszną rzecz. Wśród gejów są idioci...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)