Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egzamin próbny klasa III gim.
#31
Ta, o to mi chodziło. Big Grin

asghan:
Jak się do tego ustosunkowałeś? "Za" czy "Przeciw"? Big Grin
Reply
#32
Ja to się dziwie, że każdy ma tutaj ponad 70% same geniusze...
Reply
#33
Polski - 28/30 straciłem na interpunkcji i na 18, którego całkowicie zapomniałem jak zrobić -,-
Historia - 16/19 Zawaliłem zadanie z Napoleonem i to pierwsze. Confused
Matematyka - 29/30
Przyrodnicze - 25/30 Zadanie z samochodem z fizyki zwaliłem, z chemii to z probówkami, a z biologi o mchach. ._.
WoS - dalej nie nie oddany. Pani zmulona jest. Big Grin
Angielski podstawowy - dopiero jutro wyniki
Angielski rozszerzony - nie pisałem, bo dopiero od gimnazjum się go uczę. ;c

Nie jest źle. Confused
Reply
#34
przeciw all the way
Błękitnooki:
bo z Operonu łatwy
Reply
#35
Tak samo jak ja, heh. Big Grin Jakie argumenty? Choć boję się pytać o to akurat CIEBIE! Big Grin

Killeras:
My mamy o tyle dobrze, że nasz nauczyciel do WOSu jest też jednym z dwóch nauczycieli od historii, jak sprawdza, to od razu obie części. Ale i tak nikt go nie lubi.
Reply
#36
Ja się ustosunkowałem przeciw, bo przecież jeśli ktoś pomaga innym np. wesprze biednego, a nigdy nie służył ojczyźnie, czy bądź nawet mieszka za granicą, to czyż nie może pójść do nieba Tongue? Jako sporo naciągany przykład podałem córkę o której pisał treny Big Grin.
Reply
#37
Z polskiego 80% nie zaczynamy zdania od 'bo'.
Reply
#38
Ale ze mnie ułom Confused idę spać bo jutro się poprawiam z matmy, dobrych wyników "koledzy"
Reply
#39
8/10 z rozszerzonego ang i 3/10 X D z polskiego Cool
Reply
#40
BTW. Zrobił ktoś to zadanie pierwsze z historii? To ze starożytną Grecją? Dla mnie było głupie, a do tego w podręczniku, który jest zgodny z podstawą i moja szkoła nim "idzie" nie ma o tym ani słowa. Confused

straszny łowca:
Za było łatwiej. Można było się posłużyć przykładami z samego testu. Ja często piszę na takich testach to co jest łatwiejsze, a nie to co myślę. :<
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)