Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 4.2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła - sens istnienia ?
#41
Człowieczku ja nie płacze , bo jestem prawdziwym facetem z okładki Wink
Dla lubiących matematykę: Liczby Natury Ian Stewart - super książka!!
Reply
#42
Ja często nad tym filozofuje np. po co się uczę niemieckiego skoro nie chce jechać do niemiec?

Activuś:
Jeśli będziesz dobry z chemii to będziesz umiał skonstruować bombę Smile
Reply
#43
Śmieszną mnie takie podteksty polityczne , w edukacji... Co politykowi ,do tego jak będzie mógł nimi sterować ,jeżeli w większości za 20 lat ,będą spoczywać w pokoju? Mam jedno WAŻNE pytanie , czy masz choć porównywalnie dużą rzecz, którą zrobiliśmy Rosji , do tego co oni nam zrobili? Daj rzecz porównywalną do którejś z tych :
-123 lata zabijania w Polakach swojej Polskości , próba wydziedziczenia nas z tradycji,kultury,języka,
-Napadnięcie wraz z Niemcami na nasze ziemie i zniszczenie ich,
-Wymordowanie Polskiej elity, by nasz naród nie był zbyt mądry,
-Ponad 50 lat blokowania nam możliwości do rozwijania się , kto wie czy gdyby nie wielki wpływ Rosji na władze Polskie po wojnie do 89' roku , czy nie bylibyśmy potęgę gospodarczą na miarę Niemców czy Francji, gdyby nie oni do teraz Niemcy płacili by nam odszkodowania za IIwś(Dzięki tym odszkodowaniach bardzo szybko odbudowała się Belgia i Holandia...).
Reply
#44
Chłopie załamujesz mnie .... jak będzie 3 wojna światowa i wroga będziesz miał się spytać gdzie mają czołgi to zobaczysz do czego ci niemiecki był potrzebny
Ps:Bombe nie problem skonstruować , nawet taką atomową Dodgy
Reply
#45
Do bomby mi wystarczy internet. Big Grin

Łowca Drexenus:
Cii Dodgy




a propo bomby
www.kciuk.pl/Marchewkowa-bomba-a9605
Reply
#46
Ty. Ja chyba jeszcze mam trochę radioaktywnych izotopów. Zaraz przyniosę i robimy atomówkę. Wink
Reply
#47
Chodziło mi o to że najtrudniej zdobyc materiały potrzebne do stworzenia bomby atomowej Smile Gdy zdobędziesz materiały to potem już na 90% zrobisz ją :3 Mogę się założyć że w internecie nawet jest jakiś poradnik jak bombe skonstruować .
Reply
#48
Question 
Tylko Profesor Atomus może stworzyć atomówkę.
Dla lubiących matematykę: Liczby Natury Ian Stewart - super książka!!
Reply
#49
Wchodzisz na grząski grunt. Jest tu tylu speców od IIWŚ i historii, że twoje argumenty moglibyśmy obalić w kilka chwil.

Tak na szybko- Belgia i Holandia praktycznie wpuściły Niemców do swojego kraju i nie były zniszczone tak jak Polska czy Anglia.
Reply
#50
Fizyka aby obliczyć z jaką siłą będziesz działał na łopatę.
Chemia aby znać skład chemiczny betonu lub wapna.
Historia abyś wiedział kto odkrył łopatę.
Matematyka aby obliczyć proporcje betonu.
Chcesz więcej ?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)