Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 4.2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła - sens istnienia ?
#31
Szkoła=wiedza=lepsza praca=pieniądze=kobieta=obiad
brak szkoły=głupi=mc donald=brak dziewczyny=no life przed kompem=koniec kasy na prąd=umarnięcie z głodu
Reply
#32
Pewnie się uczysz. o_O Część osób ma szczęście i wiedza sama wchodzi im do głowy. Wystarczy tylko uważać i już się pamięta większość informacji. Inni męczą się z nauką i to są właśnie kujony. Cały dzień na naukę i tylko 4. Big Grin
Są też osoby z "wylizanymi" ocenami. To już całkiem inny rodzaj ludzi... STOP! Ludzi?! ;_;

BlueMan:
Zacznij zastanawiać się i rozumieć to się uczysz. Mądry człowiek nie da sobie włożyć głupot do głowy, ale "słabe" umysły już tak.
Reply
#33
Po to człowieczku żeby cokolwiek o świecie wiedzieć i też poznać co ci się najbardziej podoba, co chcesz robić, a nie płakać po co ci takie rzeczy, to są podstawy, więc nie płacz że to ci się nie przyda, bo musisz znać podstawy.
Reply
#34
Information 
Jeżeli uważasz się za mądrego to napraw dziurę budżetową. Szkoła jest zakłamana, ale i tak dobrze się uczę Big Grin
Reply
#35
jak konfiguracja atomowa mi się przyda po ukończeniu 24 roku życia (pomijając domniemane końce świata) to zapłacę 10000zł pani od chemii.
Reply
#36
hahaha padam Big Grin
Reply
#37
Bo może twoja wpadka przy chędożeniu podejdzie kiedyś do ciebie i poprosi, żebyś jej pomógł w zadaniu z konfiguracji atomowej? +1 dla pani z kiosku dziurawiącej prezerwatywy. Big Grin
Reply
#38
Najpierw trzeba mieć co chędożyć Big Grin

A jak mnie wpadka poprosi to odeślę do mamy/babci/dziadka Cool


Atwisse dokładnie czemu? Big Grin
Reply
#39
Będę produkować RAP beka Big Grin Każdy dzisiaj chcę zostać raperem , a większość to nawet w werbel trafić nie umi -.- .... Chłopie mądra osoba powinna umieć wszystko po trochu , kiedyś może się obudzisz i uświadomisz sobie że twoim przeznaczeniem jest np genetyka Dodgy Obstawiam że chodzisz do gimnazjum to możesz tego jeszcze nie wiedzieć

Activuś :
To że ktoś ma wyższe wykształcenie nie oznacza że znajdzie lepszą robotę niż ten po zawodówce Dodgy ...
Reply
#40
Widziałem. Smutne, lecz prawdziwe.
Hawai:
Ale najpierw chcę wiedzieć czy się pytasz serio, bo nie wiem na jakim poziomie mam cię traktować.
Ojoj... Nazywają cię kujonem? Jak cię to boli to pieprznij głową o ścianę. Może ci się polepszy.
Chemia - wiesz, że metan jest to bezwonny gaz tworzący mieszaninę wybuchową z powietrzem. Kwasy są żrące i się nimi nie bawisz.
Fizyka - To wszystko co cię otacza. Nie wiem, jak fizyka może być nieprzydatna. Używasz jej w każdej chwili, począwszy od chodzenia czy siedzenia.
Hawai napisał(a):
(2012-12-12, 20:06:45)Gichin Funakoshi Wrote: Przy okazji, gdyby nie szkoła to zapewne nie byłoby tego forum. Ba! Mogłoby nie być nawet Ciebie.

AtKilleras

Wydaje Ci się. Tongue

Mi się też tam raczej nie przyda. Bo najpierw zarobię na WCG i IEM w LoL'a z 20,000$. Potem zrobię bardzo fajną stronkę, którą opylę i założę firmę tworzącą oprogramowanie. Jak się dorobię to założę siec hoteli w Dumbaju. Nie przyda mi się fizyka i chemia, więc po co się uczyć, co nie?
Nie możesz być pewien kim będziesz za 10-20lat. Możesz być bogaty, mieć piękną żonę i dzieci, a równie dobrze możesz mieszkać w kartonowym pudle czy pracować na kasie w Biedronce. Nikogo nie chcę urazić, ale jak to się mówi "Nie każdy może być filozofem, bo któż by świnie pasał". Może będziesz się pławił w luksusach, a może będziesz świniopasem, a może przyda ci się nawet fizyka czy chemia.

Szkoła jest bardzo potrzebna. Człowiek głupi nie umie walczyć o swoje prawa, bo nie wie co mu przysługuje. Nie mierzy wysoko, a nawet jeśli to nie podejmuje działań w tym kierunku.
Hawai napisał(a):
(2012-12-12, 20:06:45)Gichin Funakoshi Wrote: Przy okazji, gdyby nie szkoła to zapewne nie byłoby tego forum. Ba! Mogłoby nie być nawet Ciebie.

AtKilleras

Wydaje Ci się. Tongue

Może widzą, że masz potencjał i chcą cię zmotywować do działania?
Killeras:
Ja uważam tylko na lekcjach i wyciągnąłem 1 i 2 gim. pasek. Teraz jadę na opinii, więc może siadnie 5.0. Nie dbam. Papier jest przydatny, ale najważniejsze to co mam w głowie, bo tego mi nikt nie zabierze.
Słabe umysły to zwykle masy bez własnego zdania. Ja zawsze stałe z boku, nie zmieniałem się. Z czasem znalazłem ludzi podobnych do siebie, a także zaprzyjaźniły się z tymi, z którymi miałem dawniej niesnaski. Jeśli nie będziesz sobą, będziesz nikim. Oni tylko czekają, żeby wdrożyć cię w niewolniczy system z którego nie ma już wyjścia.

Jeszcze na zakończenie. Nie ogarniam swym maleńkim rozumem, dlaczego gimbusy nie chcą się teraz uczyć. W Indiach, Afryce nauka to luksus. W średniowieczu czy starożytności wykształcenie to potęga, a możliwość nauki niebywały zaszczyt.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)