Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła średnia.
#81
Mama cały czas mówi o studiach, no ale ja jestem 'zdolny leń'. Nie chcę mi się uczyć, no ale oceny mam w miarę dobre. No a wiadomo, na studiach trzeba było by przysiąść. Angry
Reply
#82
Twoj wybor, ale jestem w 100% pewien, ze do momentu wyboru szkoly sredniej zmienisz zdanie co najmniej 5 razy Wink
Reply
#83
To możesz pomyśleć o technikum, a później najwyżej jakichś wieczorowych, żeby zwiększyć swoje kompetencje, moja ciocia np. robiła studia jakoś po czterdziestce Big Grin Więc można się nad tym zastanowić, mając już pracę, w takim przypadku najlepiej technikum Smile Ciocia była po słynnym tech. łączności w Krakowie, jestem z niej dumna Big Grin
Reply
#84
Myślałem właśnie o takim czymś. Wpierw technikum, a potem wieczorowe. No ale, jak nie ma kucharza w technikum, to jaki profil? ;x
Gratulację cioci. Wink
Reply
#85
Poszukaj jakiegos Technikum z profilem Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego, to ma cos zwiaznego z pichceniem chyba Big Grin
Jakis dietetyk moze? Tongue
Reply
#86
Ej, a rodziny w jakimś większym mieście nie masz? Może byś mógł u kogoś mieszkać i tam chodzić do technikum takiego, jakie chcesz.
Reply
#87
Smile 
Nie, dietetyk nie. Tongue
AtUP.
Niestety nie mam.
Reply
#88
Question 
Bo samo liceum nie daje ci nic. Trzeba skończyć dobry kierunek studiów i wtedy szukać pracy.

Jak jesteś zdolny to sobie poradzisz. Tongue Większość rzeczy trzeba zrozumieć. Matematyka, fizyka, chemia, infa to przedmioty, z których tak naprawdę nie trzeba się uczyć. Wystarczy ZROZUMIEĆ. Teraz inne przedmioty... Polski i historia tutaj głównie czytanie i pisanie się liczy. Nauki praktycznie nie ma. Dobrze wytłumaczona lekcja na lekcji i wiesz jakieś 90% potem tylko daty i wydarzenia, których się nie zapamiętało i wio dalej. Najgorsze są języki obce. Głównie pamięciowa nauka i minimalne ilości czegoś nad czym trzeba pomyśleć.

Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego

Po czymś takim nie znajdzie pracy. No chyba, że chce pichcić w domu jak sugeruje nazwa szkoły. Cool
Reply
#89
Ale nie musisz po tamtym jego technikum dietetykiem być, a gotowaniowe rzeczy są
Reply
#90
Brat robił potem coś tam o bhp wieczorowe.
Z tego co widzę, to bym sobie poradził. Jeżeli uważasz, że te przedmioty trzeba zrozumieć i to prawie wszystko to byłoby ok. Z przedmiotami typu polski, historia sądzę, że nie miałbym problemów, ponieważ dużą uwagę na nie zwracam. A z językami bym jakoś poradził.
Viridiann:
Rozumie. Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)