Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła średnia.
#11
Nie wiem, czy to dobry pomysł, bo pierwsze słyszę o takim czymś jak WSB.
Mogę powiedzieć jedno, przy wyborze zawodu/szkoły kieruj się hobby. Dodgy

Ja lubię majstrować coś przy kompie, więc idę na technika informatyka. Dodgy
Reply
#12
Star 
Moim hobby jest piłka ręczna. Tylko to, ale kusi mnie sam nie wiem czemu praca BHP-owca

www.wsb.edu.pl/zarzadzanie-bezpieczenstwem-i-higiena-pracy-bhp-wsb-cieszyn,m,wc,392,741
Reply
#13
Do technikum albo LO profilowego, nie wiem czy w LO dasz rade
Reply
#14
Dlaczego miałbym nie dać sobie rady? Big Grin

At2DOWN: Napisałeś, że nie wiesz czy dam sobie radę, no to pytam. Smile Tam nie powinno być "dam" zamiast "dasz"? Big Grin
Reply
#15
Natłok materialu Tongue
Reply
#16
Nie wiemy jakie masz oceny czym się interesujesz co chcesz dalej robić. Co Ci bez tego mam powiedzieć?
Reply
#17
Nawet jeśli miałbyś sobie ledwo dawać radę to i tak będziesz w lepszej sytuacji niż humaniści. Dobre Technikum otwiera wiele drzwi.
Reply
#18
Nie raz tak było, że matura źle poszła na studia nie chcieli i się, nie umiem dobrać tu słów. ;x
Reply
#19
Ja idę do informatycznej, a potem na studia o tym samym kierunku. Wybiję się albo na gamingu i zbiorę sporo kasy albo ze sprzedaży domeny. Później będę prowadził jakiś projekt, z czasem małą firmę. Potem to wszystko sprzedam i założę sieć hoteli w Dumbaju.
Reply
#20
Technikum tez nic nie gwarantuje.
Zeby miec tytul technika, trzeba wczesniej zdac egzamin, a latwo nie jest.
Ale rzeczywiscie w technikum masz wiele kursow (ja moglem robic prawko, wozek widlowy etc. - to wszystko sie przydaje Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)