Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasza średnia ocen...
#31
Grupa I, lat 13, (tak wiem, małolat jestem) klasa VI,
Średnia 5,3 lub 5,4. <- na koniec będzie, zależy czy dostanę tą '6' z historii. Big Grin
Reply
#32
Nick: Diryar
Grupa: I
Średnia ocen na pierwszy semestr:
4.9
Reply
#33
Jeszcze Grupa III Smile
w 3 liceum- piękne 4.0 na koniec roku

Pytanie do SongoQ: jakim cudem taka średnia?!
Reply
#34
Shocked 
Nick:Setha
Grupa II
Średnia:
6klasa-4.6
1 gimy-3.6 Cool
Reply
#35
moze jakies technikum, a on jest wyjatkowo zdolny? tez mi sie nie chce wierzyc Dodgy
Reply
#36
Exclamation 
wyjątkowo zdolny? Obstawiam że na impry nie chodzi Big Grin U mnie przed maturami ciągle coś, po maturach też się szykuje. Ogólnie od 2 klasy ekipa coraz bardziej się bawi. Ja jestem dumny że udało mi się 4.0 wycisnąć co było wieeeelkim problemem,a tutaj patrzę: 4.93 O.o
Reply
#37
Nick: Grzesznica
Klasa: 3 gimnazjum
Średnia ocen:
a) W najlepszym wypadku: 4.5
b) W najgorszym wypadku (tą lepiej wpisz): 4.0

/Współ.

AtNiżej
SongoQ napisał, że chodził do Liceum. Ba. Do Liceum Ogólnokształcącego (z tego co mi świta we łbie) i jakoś Krystianowi wierzę, że ma średnią ok. 5.0 ... wszystko zależy od człowieka.
Reply
#38
tez nie imprezuje, a takich ocen nie mam ^^ moze dlatego, ze sie nie staram, moze dlatego ze nie starcza mi mozliwosc? Tongue wszystko zalezy tez od szkoly przeciez: moja znajoma z gim majaca wczesniej 2.5 kiedy ja mialem 4.6 obecnie chodzi do liceum spolecznego i ma srednia 4.7 Dodgy zycie Big Grin
BTW
jak matury?
Reply
#39
Video 
powiem ci że ciężkie rozszerzenia,a podstawy łatwe. Usty polski lajtowy(mam gadane Big Grin) tak więc 85% jest Dodgy Zobaczymy jak matma poszła-jest dla mnie najważniejsza i nie poszła źle.
Reply
#40
Nick Miistgun
Klasa 3 Lo
Średnia (na koniec, w 3 kl. lo zakończenie roku jest wcześniej) 3.0


Słaba nie słaba i tak jestem zadowolony. Lepiej niż w gim.
.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)