Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokąd się wybieracie?
U mnie w szkole będzie takie pudełeczko przed salą, uczniowie oddadzą telefony i gdy wszyscy wejdą już na salę gimnastyczną pudełeczko zostanie wniesione i położone pod stołem egzaminatorów.
Reply
Question 
Najlepiej w ogóle nie wnosić, jak ci zadzwoni, nawet na cichym z wibracjami to będzie lipa Sad
Reply
Wystarczy chyba wyłączyć(najlepiej całkiem, a nie tylko wyciszyć tak na wszelki wypadek), bo przecież nikt nie będzie cię macał po kieszeniach. Confused
Reply
Music 
No właśnie będą, jak zobaczą że masz telefon to możesz zostać wyproszony z sali. Lepiej uważać.
Reply
Uwierz, że Ci będą macać... W tamtym roku u mnie w szkole kolegów 'przemacali'. Cool
Reply
Thumbs Down 
Jest zakaz korzystania, nawet jakbyś miał wibrację i ktoś zadzwoniłby to całą sala może mieć anulowany test. Raczej nie będą Ci sprawdzać kieszeni, ale nauczyciele mówili, żeby lepiej zostawić telefony w domach, ew. możesz poprosić by Ci w sekretariacie przetrzymali.

Cherrie:
Tsjak Big Grin
Nie lubię charakterystyk, liczę, że będzie rozprawka, esej Wink

Ops, właśnie... Muszę sobie przypomnieć jak się pisze esej Cool
Reply
Ja tam telefonu nie biore, ale zawsze możecie sobie telefon w gacie schować albo gdzie indziej... Cool
Reply
Eseja (eseju? czy jak to się odmienia?) nie będzie, bo on nie jest w programie gimnazjum. Rozprawka natomiast prawie na 100%.
Reply
Ofkorse:
Ja na "losach" miałem w kieszeni wyłączony, chociaż mówili, że nie wolno mieć. :_:

Sunozutto:
Gejoza, wszędzie gejoza. :_:
Reply
Eseju.
Jest w programie, bo w podręczniku był esej i zadanie było by właśnie owy napisać Smile
Najwyżej, że ja korzystam z innego podręcznika, no, ale... Liczę na rozprawkę Smile

Atedit
Eh.. W ogóle się nie stresuję.
Miałem sprawdzić czy piszą mi długopisy, otworzyłem Worda <załamka>
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)