Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.75 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tolerancja
Możesz twierdzić, że to coś chorego i odrażającego. Proszę bardzo, twoja sprawa.
Możesz też twierdzić, że to choroba - tyle, że będzie jak z mówieniem "w smoleńsku był zamach". Po prostu nie zostaniesz potraktowany poważnie przez nikogo poza paroma gimbami z forum i paroma oszołomami. Poważni ludzie nie wezmą cię na poważnie bo nie masz nic na poparcie tej tezy, nie masz autorytetu w żadnej dziedzinie biologii. A jeśli masz - proszę, przedstaw coś, chętnie poczytam i się ustosunkuję.

Edit: Dokładnie tak uważam, bo pamiętam jak było w klanach w których byłem. A patrząc na mój staż - w kilku byłem. Piszesz w jakimś temacie, ktoś się z tobą nie zgadza, piszesz na czacie klanowym i siu, posty, plusy i minusy lecą. Nie róbmy z siebie wzajemnie kretynów. Smile
Chcecie to minusujce, ale nie udawajmy, że wszyscy z jednego klanu nagle zainteresowali się jednym tematem z offtopicu. Smile

___
Reply
Dobra,wygrałeś,odpuszczam,trzeba przyznać ze ostre argumenty masz,walczysz jak o swoje.

Tolerujesz dwoje mężczyzn odbywających stosunki seksualne a nie tolerujesz czyjegoś zdania na ten temat obrońco uciśnionych i wyzyskiwanych,jak to się nazywa ? A zapomniałem.
Reply
Właśnie dlatego udzielam się w tej sprawie na forum Gra, gdzie każdy zasłynął w jakiejś dziedzinie, ma autorytet i 1000 repa za wysokie IQ.
Drugą stroną są ludzie poważni, którzy biorą wszystko na poważnie, a ich niepodważalne argumenty są tu wytaczane od dobrych 3 stron. Zwłaszcza, że temat dotyczy zadania domowego. ( czy tam innej pracy).

Tyle w sumie chciałem dodać, bo dyskusji tego typu nie mogę brać na poważnie Big Grin


Edit: Up. No o czymś na klanowym trzeba pisać, a geje to bekowy temat. pozdrawiam.
Reply
Smile 
Bo ksiądz powiedział... Tak wyglądają wszystkie twoje argumenty...

Żoolwik:
Eris i reszty nie widziałem na forum już z rok, albo więcej...
Reply
Wśród gejów są idioci. Wśród lesbijek też. Wśród feministek. Wśród hetero. Wśród rudych, czarnych, zielonych, mających więcej niż 180cm wzrostu, mających mniej niż 180cm wzrostu. Wśród grubych i chudych. Ale to nie jest tym uwarunkowane. My, czyli w sumie Viri i ja nie chcemy Was przekonywać, że homo są super, zostawajcie homo. Homo mają takie same wady jak wszyscy inni. Próbujemy Was uświadomić Was, że to też ludzie, i że też mają wady jak wszyscy - ale nie ma sensu zrzucać ich na homoseksualizm. Tak samo jak bycie hetero nie oznacza, że jesteś dresem, tak bycie homo nie oznacza, że jesteś wariatem. Ale możesz być. Zdarza się.

Po prostu czymś strasznym jest nietolerancja, nieakceptowanie drugiego człowieka chociaż nie zrobił nic złego. To nie jest pedofil, który krzywdzi nieświadome i niezdolne do podejmowania decyzji dziecko. To nie jest złodziej. To nawet nie jest ktoś kto demoralizuje społeczeństwo.

Viridiann:
Viri, gdybyś była tak miła i podała mi swoje gg. Nie tu, oczywiście. Mogłabyś na maila z profilu? Dzięki, milion serduszek i buziacek. Heart

Calatin:
Toleruję czyjeś zdanie. Nie toleruję trollingu, a to właśnie jest zupełnie przeciwna postawa przy braku argumentów.

Chatelet:
Nie lubię spamu, to wszystko. Trolling jest zabawny, w umiarkowanych ilościach, ale to forum go zdecydowanie nie reguluje więc mam na niego alergię. Smile

__
Reply
Ludzie kierują się stereotypami, myślenie nie zmienia się od wieków.
Chatelet:
A jeszcze bardziej bekowe jest gadanie na klanowym co by napisać na forum.
Reply
Na każde pytanie odpowiedź na tak. Smile
Reply
Ostatnie to myślę że wolał bym aby był czarnoskóry Big Grin Może by nie okradał naszego państwa Cool
Reply
Mówisz o stereotypach, a branie pod uwagę przy dyskusji jakiś parad równości to właśnie stereotypy.

Żoolwik:
Czasem ciężko to przełknąć, ale na Gra mamy niewiele trolli. W rzeczywistości to co piszą to na prawdę ich myśli i jest to straszne.


/W ogóle nie rozumiem tej dyskusji Chateleta z Żoołwikiem, ale szczerze mówiąc nie chcę rozumieć.
Reply
No cóż, nie jestem tolerancyjny.
1. Nie - myślę, że to pytanie pasowałoby też na sam koniec. Smile
2. Czy pomógłbyś żydom w czasie wojny? - Zależy. Jeśli to byłby jakiś bliski znajomy to pewnie tak, ale za obce osoby nie narażałbym swego życia (wyjątkowo w Polsce zabijano za chowanie Żydów). W każdym razie zaznaczyłem "nie".
3. Czy wydała by pan/pani swoje dziecko za człowieka innej rasy? - Zależy. Jak sobie pomyślę, że ktoś chce wywieść moje dziecko (załóżmy córkę) do Afryki albo na Bliski Wschód, to od razu jestem przeciw - po prostu mam do tych krain uprzedzenia, w wielu wypadkach pewnie są to błędne założenia, ale nie zgodziłbym się ze względu na strach o dziecko, nie kolor skóry. Nie przeszkadza mi sam fakt, że ktoś ma inny kolor skóry, więc zaznaczyłem "tak".
4. Czy tolerujesz homoseksualistów? - Znów jest to zależne. Jeżeli ktoś się z tym nie upublicznia, to ok. Jednak nie mam ochoty patrzeć na oblizujące się kobiety czy obściskujących się mężczyzn. Dałem "nie". Chociaż w sumie miałem troszkę wątpliwości, bo tolerować, rozumiem jako znosić. Czy szanuję homoseksualistów? Bez wątpliwości odpowiadam nie.
5. Czy pomógł/pomogła by pan/pani człowiekowi o innym kolorze skóry niż twoja? - Tu bez zawahania - tak jak pisałem troszkę wyżej, inny kolor skóry mi nie przeszkadza - "tak".
6. Czy tolerujesz mniejszości narodowe w Polsce? - O tym mi ciężko mówić, bo nie mam do czynienia na co dzień z jakąś pomniejszą grupą etniczną. Jeśli widzę na ulicy przysłowiowego "Żółtka" czy "Murzyna", nie mam z tym problemu. A co do Ukraińców, Białorusinów, Łemków, czy jakichkolwiek innych, większych grup, nie mam jak się wypowiedzieć. Każdy człowiek jest indywidualnością, więc nie powinno oceniać się go na tle grupy - "tak".
7. Czy wyraziła by pan/pani zgodę na to by prezydentem w Polsce została osoba czarnoskóra? - Nie. Po prostu nie wyobrażam sobie, że ponad 90% społeczeństwa polskiego jest biała, a na czele kraju stoi ktoś czarny. Precyzując - jeśli zyska 100 000 głosów (tyle bodajże trzeba), niech sobie startuje do wyborów prezydenckich, ja wolałbym się wstrzymać od głosu, niż oddawać swój głos na tę osobę - "nie".
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)